Za nami premierowy pokaz treści przygotowanych dla zainteresowanych podjęciem studiów w najstarszej, największej i najchętniej wybieranej przez studentów (co poświadczają dane Ministerstwa Edukacji i Nauki) wyższej szkoły zawodowej w Polsce. Zgodnie z zapowiedzią wszyscy zainteresowani nie tylko poznaniem naszej oferty studiów, ale również zaczerpnięciem informacji u władz, wykładowców, pracowników administracyjnych, studentów i wreszcie absolwentów Uczelni, mogą nie wychodząc z domu, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, obejrzeć przygotowane specjalnie dla kandydatów materiały filmowe.

Zapis transmisji Wirtualnego Dnia Otwartego zawiera nie tylko filmy i wykłady wyróżnione poniżej, ale również wiele rozmów dotyczących istotnych z punktu widzenia przyszłych studentów kwestii. Z zapisu można dowiedzieć się m.in. o działaniach Władz Uczelni podjętych w celu zapewnienia bezpieczeństwa w czasie pandemii, wsparcia materialnego oferowanego przez Uczelnię, możliwościach wyjazdów zagranicznych na studia i praktyki, sukcesach zawodników Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie, działalności Radu Uczelnianej Samorządu Studentów i wiele, wiele innych.

Zapis transmisji: 

Prezentacja ogólnouczelniana:

Wydział Administracyjno-Ekonomiczny

Poznajcie Wydział Administracyjno-Ekonomiczny od środka.

 

Wydział Humanistyczny

Poznajcie Wydział Humanistyczny od środka. .

 

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

Poznajcie Wydział Matematyczno-Przyrodniczy od środka.

 

Wydział Ochrony Zdrowia

Poznajcie Wydział Ochrony Zdrowia od środka.

 

Wydział Politechniczny

Poznajcie Wydział Politechniczny od środka.

 

Wydział Sztuki

Poznajcie Wydział Sztuki od środka.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: mailowego (rekrutacja@pwsztar.edu.pl), telefonicznego (14 63 16 666) i poprzez media społecznościowe.

Wróć do góry