Ze względu na fakt, że rejestracja kandydatów na studia w systemie Elektronicznej Rekrutacji Kandydata trwa do 25 września 2024 r., osoby, które zarejestrowały się w systemie, a nie są uwzględnione na listach do rozmów kwalifikacyjnych, proszone są o przyjście na rozmowy z wydrukowanym potwierdzeniem przelewu za opłatę rekrutacyjną na kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – godz. 11.30, budynek A, sala A101.

Terminy rozmów:

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia jednolite magisterskie (ostatnia aktualizacja: 25.09).

Uwaga!
Lista rozmów będzie aktualizowana na bieżąco. Na listach znają się kandydaci, których wpłaty rekrutacyjne zostały zaksięgowane.
Przed rozpoczęciem rozmowy kandydat zobowiązany jest okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.