Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na kierunek: psychologia, studia jednolite magisterskie, stacjonarne odbędą się w dniach: 23, 24, 25 lipca 2024 r.

Szczegółowy harmonogram rozmów – kierunek psychologia. (ostatnia aktualizacja 22.07)

Rozmowy kwalifikacyjne dla kierunku psychologia będą odbywać się w salach 120 i 123 (I piętro) w budynku głównym Uczelni (ul. Mickiewicza 8).

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, studia jednolite magisterskie, odbędą się w dniach: 24, 25 lipca 2024 r.

Szczegółowy harmonogram rozmów – kierunek  pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (ostatnia aktualizacja 22.07)

Rozmowy kwalifikacyjne dla kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna będą odbywać się w salach 101 i 104 (I piętro) w budynku głównym Uczelni (ul. Mickiewicza 8).

Uwaga!
Lista rozmów jest na bieżąco aktualizowana. Na liście znajdują się kandydaci, których wpłaty rekrutacyjne zostały zaksięgowane.
Przed rozpoczęciem rozmowy kandydat zobowiązany jest okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Wróć do góry